هسته اى اداره بهداشتی کشتارگاه دامپزشکی

هسته اى: اداره بهداشتی کشتارگاه دامپزشکی خراسان رضوی دامپزشکی گوشت قرمز نظارت بهداشتی

گت بلاگز ماشین رشد 20 میلیون تومانی قیمت پژو ۲۰۰۸

قیمت خودروی پژو ۲۰۰۸ که اعلام شده است بود حدود 100 میلیون تومان خواهد بود, به 120 میلیون تومان خواهد رسید!

رشد 20 میلیون تومانی قیمت پژو ۲۰۰۸

قیمت خودروی پژو ۲۰۰۸ که اعلام شده است بود حدود 100 میلیون تومان خواهد بود, به 120 میلیون تومان خواهد رسید!

قیمت پژو ۲۰۰۸ چقدر است؟

در حالی قیمت خودروی پژو ۲۰۰۸ تا حدود ۱۰۰ میلیون تومان به وسیله کشور عزیزمان ایران خودرویی‌ها اعلام شده است بود که معاون شرکت حمایت با توجه به پیش فروش این ماشین ، پیش‌بینی قیمت ۱۲۰ میلیون تومان را اعلام کرده است.

همزمان با سفر روحانی به فرانسه در بهمن ماه 94 قرارداد از سرگیری همکاری‌ ایران خودرو و پژو نهایی شد.ایجاد شرکت یکسان ایرانی فرانسوی با سهامداری 50درصدی هر یک از طرفین مهمترین بخش این قرارداد بود که باید به انتقال تکنولوژی، تولید محصولات تازه و همچنین استفاده از بازارهای صادراتی منتهی شود.

در این قرارداد طی 5 سال تا 400 میلیون یورو (451 میلیون دلار) سرمایه گذاری در زمینه تولید محصولات جدید، تحقیق و توسعه انجام خواهد گرفت. بدهید جهت تولید یکسان سه نوع خودروی 208، 2008 و 301 در این قرارداد تعریف شد که قرار است در شرکت مشترک”ایکاپ” با سهم پنجاه درصدی هر یک از طرفین با اولویت صادرات 30 درصد از محصولات انجام شود.

قرار بود خط تولید 2008 اسفند ماه سال گذشته رونمایی شود،اما به علت پرسشها روند داخلی سازی افتتاح رسمی خط تولید نخستین محصول یکسان ایران خودرو و پژو (2008) 12اردیبهشت ماه امسال صورت گرفت .

بعد از افتتاح رسمی خط تولید قرار شد شرکت شرح فروش این ماشین را هم اعلام کند که با تعلل هایی امروز اول تیرماه نخستین سری فروش این ماشین شروع شد. توصیه قابل توجه دراین فروش عدم اعلام قیمت نهایی ماشین است که همین عنوان با انتقادات بسیاری همراه شد ولی مسؤلان ایرادی به این عنوان نگرفتند و اعتقاد بودند قیمت این ماشین را عرضه و تقاضا مشخص خواهد کرد.

علاوه بر این عنوان مسؤلان کشور عزیزمان ایران ماشین از همان روزهای اعلام تولید یکسان پژو 2008گفته بودند قیمت این ماشین زیر 100میلیون تومان خواهد بود و همین امرباعث شد تا مردم جهت خرید آن رغبت بیشتری داشته باشند.

اما میر آخورلو معاونت بازرسی شرکت حمایت در مورد ابهامات فروش پژو 2008 که گفته است هرچند براساس آئین نامه پیش فروش ماشین ، ودیعه دریافتی هنگام پیش فروش حداکثر 50 درصد قیمت ماشین تعیین شده است است ولی چون قیمت فروش نقدی آن مشخص نشده است و آینده نگری می شود این ماشین با قیمت 120 میلیون تومان از خرداد سال آینده عرضه شود ، با پیش فروش 60 میلیون تومانی موافقت شد.

با توجه به صحبت های مدیرعامل کشور عزیزمان ایران ماشین که قرار بود با زیاد کردن ساخت داخل این ماشین با قیمت زیر 100 میلیونی راهی بازار شود، جهش قیمتی پیدا کرده و قیمت آن که هنوز نهایی نشده به 120 میلیون تومان رسیده است.

در حال حاضر از ساعت 10 صبحگاه امروز نخستین مرحله فروش این ماشین شروع شده است و باید دید در نهایت خودرویی فرانسوی پژو 2008 تا چه اندازه با رغبت مردم در خرید روبه رو خواهد شد و تا چه اندازه رشد قیمت را تجربه می کند

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tasnimnews.com

رشد 20 میلیون تومانی قیمت پژو ۲۰۰۸

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | میلیون | ایرانی | قرارداد | 100 میلیون | سرگرمی | ماشین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog